Zprávy

Po pololetí roku 2020, což je obtížné období, dosáhl Aosheng dobrého úspěchu. Maskovací film s automatickým nátěrem, předem nalepený maskovací film, jednorázové sady pro automatické čištění, stavební film, listový papír / kapací hadřík, PE plastový balicí sáček, papírový maskovací film, předtapovaný maskovací film 3 v 1, fólie pro ruční trhání. a další související produkty se velmi dobře prodávají, zejména jednorázové sady pro automatické čištění (jednorázový potah sedadla, jednorázový potah volantu, jednorázová podložka na nohy, jednorázový potah řadicí páky a jednorázový potah ruční brzdy). Děkujeme za veškerou tvrdou práci personálu během této doby. Navíc se blíží podzim, společnost se rozhodla dát zaměstnancům pauzu.

Společnost Qingdao Aosheng Plastic uspořádala všechny zaměstnance, aby 4. září měli jednodenní podzimní výlet do města Lin Yith . Lin YI, což je jen 3 hodiny do naší továrny, je slavné červené turistické město. Je velmi krásná a představuje mnoho čínské tradiční kultury. Během aktivity jednali všichni v pořádku, starali se o sebe, měli solidaritu, budovali přátelství a tvrdě se snažili chránit čest našeho týmu. V atmosféře harmonického, vzájemně závislého a přátelského, který má rád velkou rodinu, cítíme, že duch a soudržnost našeho týmu byly sublimovány a posíleny. Mezitím také pociťujeme podporu a růst, který přináší náš podnik. Všichni máme velmi šťastný den.

Sdílíme okamžik a očekáváme budoucnost, věříme, že všichni zaměstnanci Aoshengu vybudují Aoshengův brilantní společně s jedním srdcem a jednou mocí. Aosheng není jen společnost nebo továrna na prodej produktu. Zaměřujeme se na budování skvělé firemní kultury a firemního ducha. Každý ve společnosti má pocit, že já jsem součástí velké rodiny, a musíme ji vylepšovat a posilovat. Upřímně vás vítám, abyste se stali součástí naší rodiny.  


Čas zveřejnění: 19. dubna 2021